گنجینه

بزرگترین مرجع معرفی بهترین سایت های کسب درآمد

بزرگترین مرجع معرفی بهترین سایت های کسب درآمد

گنجینه

بزرگترین مرجع معرفی بهترین سایت های کسب درآمد

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین در یک ماه اخیر
Bitcoin to USD price on Bitfinex - http://dc-charts.com
طبقه بندی موضوعی

دوستان عزیزی که تا امروز در سایت های معرفی شده عضو شدند و مشغول به کار می باشند حتما متوجه شده اند که میزان درآمد هر سایت با سایت دیگر متفاوت است . بعضی از دوستان برای من پیام گذاشتند که آیا من در همه این سایت ها کار می کنم یا خیر ؟

خدمت همه دوستان باید عرض کنم که من در همه این سایت ها فعالیت می کنم ، تا زمانی که اعتبار و البته میزان درآمد سایت را ارزشیابی کنم و بعد از کسب اطمینان سایت رو به عنوان سایت معتبر در وبلاگ قرار می دهم اما در کل باید عرض کنم که سایت هایی که بالاترین میزان درآمد را داشته باشند گلچین کردم و در اونها فعالیت دارم و باز بنا به درخواست دوستان ، من سایت هایی رو که خودم در اونها فعالیت دارم رو برای شما به تدریج در این صفحه قرار می دم .سایت های کسب ریالدرآمد این سایت بسیار کم هست اما وقت زیادی نمی گیره ، چیزی حدود 3 دقیقه در روز زمان لازم داره .

پرداختی داره و معتبر هست .
این سایت هم کارکرد مناسبی داره . میزان درآمدزایی اون هم در حد معقول هست . وضعیت زیرمجموعه های اجاره ایش هم خوبه و می تونه سایت قابل اعتمادی باشه .این سایت هم مثل مریتا سایت خوب و قابل اعتمادی هست . پرداختی داره و درآمدش هم نسبت به سایت های مشابه معقول هست . زیرمجموعه های اجاره ای فیک هم خیلی کم داره و در کل سایت بدی نیست .
میزان درآمد در این سایت نسبت به سایت های مشابه کمتر هست و شاید به همین خاطر موندگار شده . به هر حال ثبات این سایت دلیل فعالیت من هست .سایت های کسب بیت کوینمن در تمامی سایت های کسب بیت کوین "سایت های زمان کوتاه" فعالیت می کنم .


من در تمامی سایت های کسب بیت کوین " سایت های 1 ساعته" فعالیت می کنم .سایت های پرداخت در ازای کلیکمن این سایت رو دوست دارم . هم عملکرد خوبی داره و هم زمانبر نیست .میزان درآمد این سایت متوسط هست اما معتبره .در این سایت هم کار می کنم . شاید خیلی از دوستان موافق نظر من نباشن اما سایت های کلیکی معتبر کسب بیت کوین رو از دست ندید چون بیت کوین یکی از سودآور ترین ارزهای جهانهاین سایت هم عملکرد خوبی داره . البته این روزا درآمدش کم شده که البته این مساله به دلیل بالا رفتن شدید قیمت بیت کوین هست .بهترین سایت کلیکی کسب بیت کوین

BFCیک سایت خوش نام و بی سر و صدا که انصافا خوب کار می کنهدلیل معروفیت این سایت سرعت در پرداختشه . البته برای رسیدن به حداقل برداشت باید کمی صبور باشینیک سایت خوب و با شخصیت و البته رتبه بالااین سایت درجه یک نیست اما مطمئنهجزو سایت های در حد عالیبعضی ها روی این سایت بدجور تعصب دارن !
داره می ره تو سه سالگیش و انصافا خوب سایتیهیه کم آگهی هاش زیاده اما در کل سایت خوبیهجزو بهترین سایت های کلیکی با بالاترین رتبه ممکنسایتی که رو به جلو در حرکتهدارای امتیاز بالا از طرف کاربرانسایتی که برای جلب اعتماد کاربرهاش کارهای زیادی کردهبرای عضویت در این سایت نیاز به دلیل نیست !!یک سایت خوب با درآمدی تقریبا معقولاین سایت اعتماد همه رو جلب کردهیک سایت با رتبه خوب از کاربرهاش